http://mediashare.ir/
بهترین هتل های 5 ستاره پاتایا برای اقامت - Blog - buralan - شبكه اجتماعي آشیون

ورود به سایت

نام کاربری:

رمز ورود:

بهترین هتل های 5 ستاره پاتایا برای اقامت

45 بازدید  2017-08-30 11:35
انتخاب هتل مناسب در سفر به کشور تایلند یکی از مهمرترین نکاتی است که قبل از سفر به این کشور رعایت کنید.شهر پاتایا هتل های 5 ستاره خوبی داشته که در این مقاله به معرفی تعدادی از آنها پرداخته ایم.
هتل گاردن کلیف در پاتایا
هتل گاردن کلیف(Garden Cliff Resort & Spa)  یکی از هتل های 5 ستاره پاتایا می باشد که در آن سرویس دهی به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان انجام می شود تا رضایت گردشگران این شهر جلب شود. این هتل اقامتگاهی مجلل در امتداد ساحل هلال ماه است که به مرکز شهر و مراکز توریستی و تفریحی پاتایا دسترسی داشته و دارای ساحل اختصاصی نیز به شمار می رود.
هتل شرایتون در پاتایا
اگر به دنبال هتلی می گردید که ارائه خدمات در آن در سطح جهانی است هتل شرایتون (Sheraton Pattaya Resort) می تواند انتخاب مناسبی باشد  زیرا این هتل هم امکانات فراوانی دارد و هم مشرف به زیبایی های خلیج سیام و صخره های کنار دریا می باشد. اقامتگاه لوکس، طراوت نسیم دریا ، چشم اندازهای خیره کننده و در نهایت مهمان نوازی تایلندی در این هتل در دسترس شما خواهد بود.در تور پاتایا می توانید برای تجربه اقامتی آرام و با کیفیت در این هتل اقامت کنید.
هتل ماریوت در پاتایا
هتل ماریوت (Pattaya Marriot Resort & Spa)  یکی بهترین هتل های 5 ستاره تایلند می باشد که با طبیعت اطرافش چشم هر بیننده ای را خیره می سازد و در مجاورت آن مرکز خرید و رستوران نیز یافت می شود. پاتایا مقصد مشهور گلف بازان است هزاران تفریح دیگر از جمله پرواز ، غواصی ، کارتینگ و اسب سواری را می توان در این شهر تجربه نمود. 
اشتراک گزارش تخلف

نظرات نظرات (0 )

نقاشی